Nemalujeme, tape-tujeme.


Rozhovor o Tape-tách

Tak se nám zase trošku povytáhla opona, za kterou smrdí tape-ťácká kuchyně a to díky Richardu Kutějovi z Musiczone, který nás mile překvapil s rozhovorem. Kdo komu dělá pingla, kdo je šéfkuchař a jiný (ne)podstatný věci se dozvíte tady: Rozhovor
Rozhovor a živý záznam Sajtban na Radiu Wave

Kdo a co stojí za zjevem Sajtban? Jak s tím souvisí psychologie, pracovní kariéra nebo terapie? Poslouchejte záznam z pořadu Startér na Radiu Wave.
SÍTĚ v chrudimské Agoře a na festivalu V Lese V. (05-06.09.2014.)

Další akce, kde vystoupí jeden z projektů Tapet, bude v Chrudimi, v klubu Agora a v Batňovicích, Na Vartě, na festivalu "V Lese V.". Na obou akcích vystoupí duo SÍTĚ, kteří svoji aktivitu s koncertováním záčínají mile navyšovat. Obě akce mají zatím facebookový profil (odkaz "Agora"), (odkaz "V Lese V."), kde se dozvíte podrobnosti. A pro ty, kteří jej nemají, dáváme zde alespoň plakáty se základními informacemi.
SÍTĚ a LES na Psy-high festivalu (22.-24.8.)

Skvělá příležitost vidět v jedinečném prostředí pískovcového lomu kromě spousty zajímavých jmen české i zahraniční scény také dva aktuální projekty SÍTĚ a LES vycházející na Tapetách. Pro další info navštivte web festivalu.
Nová track SÍTĚ: Svatojánská noc / SMNLNT

Doposud čistě instrumentální SÍTĚ vypustili ven nahrávku nové skladby, na které se poprvé objevuje zpěv stávajícího Jana Tomáše a nově také kytarista Jan Kašpar (Obelisk of Light, ex-Pavilon M2). Skladba je k poslechu na kapelním bandcampu.
Novější
Starší